-20%










Спальний мішок з капюшоном Naturehike M320 CNK2350WS023, зелений камуфляж, правий Techno-Torba Гарант Качества
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.56 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Тафта, поліестер |
| Розмір | 190+30 х 80 см |
| Розмір у складеному стані | 25 х 43 см |
| Сезон | весна,осінь,літо |
| Тип | Спальні мішки |
| Тип товару | Спальні мішки |
- Ціна: 1 547,20 ₴




