-20%










Система приготування їжі BRS-61 Techno-Torba Гарант Качества
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь, поліпропілен (PP) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Розмір | 100 х 175 мм |
| Тип | Системи приготування їжі |
| Тип товару | Товари для туризму |
- Ціна: 1 270,40 ₴




