-20%










Килимок туристичний складаний одномісний IXPE Naturehike Thickened NH20FCD07 кемпінговий з алюмінієвою плівкою, 187x56x2,5 см,
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 530 г |
| Висота | 187 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | IXPE + Алюміній мембрана |
| Розмір | 187*56*2,5 см |
| Тип | Килимок |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Ширина | 56 см |
- Ціна: 1 115,20 ₴



