-6%


TEKHMANN Пила ланцюгова акумуляторна TCMC-4/i20 20В шина 10см різ 6.9м/с 1.27кг (без АКБ і ЗП) Techno-Torba Гарант Якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.27 кг |
| Тип | Ланцюгова пила |
| Інструкція з експлуатації | 1 |
| Картонне паковання | 1 |
| Максимальний діаметр гілки | 0.85 см |
| Олія | 1 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Пила | 1 |
| Швидкість обертання ланцюга | 6.9 м/с |
| Тип | Акумулятори |
| Цепь | 1 |
| Шина | 1 |
- Ціна: 1 270,88 ₴