




ASUS Монітор 23.8" VA24DQFS D-Sub, HDMI, DP, 2xUSB, MM, IPS, 100Hz, 1ms, sRGB 99%, AdaptiveSync, Pivot Techno-Torba Гарант Якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ASUS VA24DQFS – це 23,8-дюймовий монітор у безрамковому корпусі. Його IPS-панель із роздільною Full HD й широкими кутами перегляду забезпечує неймовірно чітке зображення й приголомшливе відео. Монітор оснащений панеллю з високою частотою оновлення 100 Гц і технологією Adaptive-Sync для усунення неприємного ефекту розриву кадру та плавного відображення. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології фільтрації синього світла й мінімізації мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TÜV Rheinland, а функціональна підставка дає можливість гнучко задавати положення екрана в просторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | 1 |
| Час реакції | 1 мс |
| Вбудовані динаміки | 1 |
| Входи | VGA, Вихід на навушники, DisplayPort 1.2, PC Audio Input, 1x HDMITM (1.4), USB Hub: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Габарити (ШхВхТ) | 539,7 x 457 x 211,2 |
| Глибина кольору | 16.7 млн кольорів |
| Гніздо для замка Kensington | 1 |
| Діагональ екрана | 23.8 " |
| Кількість HDMI | 1 шт |
| Комплектація | Кабель HDMI, Гарантійний талон, Шнур живлення, Підставка, Короткий посрібник, Кабель USB Type-B to A |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Потужність звуку | 2x2 Вт |
| Призначення | для дому та офісу |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Низьке синє світло | 1 |
| Зона перегляду (HxV) | 527,04 x 296,46 |
| Поворотний екран | 1 |
| Підтримка HDCP | 1 |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Покриття екрана | Матове |
| Регулювання за висотою | 130 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Стандарт безпеки та сертифікати | Energy Star, EPEAT Gold, TCO Certified, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, FSC MIX |
| Технології | GamePlus, Low Blue Light, QuickFit, HDCP , SPLENDID Technology, Eye Care Plus, Flicker-Free, VRR Technology, Синхронізація руху, DisplayWidget Center |
| Тип пристрою | монітор |
| Кут нахилу | от -5 до +35° |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірне охоплення | 99 % |
| Частота оновлення | 100 Гц |
- Ціна: 7 374 ₴




