-11%










Cellfast Сівалка, 12 л, ширина розкиду 45см, діаметр гранул 1-10 мм Techno-Torba Гарант Якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.83 кг |
| Грануляція | 1-10 мм |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Об'єм | 12 л |
| Застосування | для виконання садово-городніх робіт, для саджання рослин |
| Розкидання | 45 см |
| Тип | сітківка |
| Основні атрибути | |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 1 948,21 ₴