-9%








Gorenje Мультипіч 1300Вт, чаша-4.5л, механічне керування, 7 авто. программ, пластик, білий Techno-Torba Гарант Якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 31,3 х 26 х 31,7 см |
| Діапазон робочих температур | 80 |
| Кількість програм | 7 шт. |
| Потужність | 1300 Вт |
| Загальний об'єм | 4.5 л |
| Особливості | Антипригарне покриття чаші |
| Регулювання температури | 1 |
| Тип | мультипіч |
| Керування | Механічне |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 964,69 ₴