




Samsung Смарт-годинник Galaxy Watch 6 Classic 47mm LTE (R965) 1.47", чорний Techno-Torba Гарант Якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтеся вдосконаленими візуальними ефектами й чіткою анімованою графікою на збільшеному на 30% дисплеї. Ідеальне співвідношення розмірів дисплея й безеля, який став на 15% тоншим. Тепер на екрані є більше місця для відображення інформації та виконання дій. Класичний стиль, непідвладний часу. Тонкий поворотний безель Galaxy Watch 6 Classic у культовому стилі годинників для дайвінгу переносить історію в майбутнє й забезпечує наочну взаємодію з екраном завдяки плавному прокручуванню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Android Wear |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня пам'ять | 16 GB |
| Час роботи | до 40 годин |
| Габарити (мм) | 46.5x46.5x10.9 |
| Діагональ екрана | 1.5 |
| Додатково | NFC, акселерометр, гіроскоп, пульсометр, голосове керування, барометр, компас, керування музикою, термометр, 4G (LTE), 3D датчик Холла |
| Ємність, мА·год | 425 |
| Заряджання | бездротова зарядка |
| Захист | IP68 |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Комплектація | Смарт-годинник |
| Маса | 59 г |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Матеріал ремінця | кожзам |
| Оперативна пам'ять | 2 GB |
| Оповіщення | виклики, SMS |
| Щільність пікселів | 453 ppi |
| Профили Bluetooth | A2DP, LE |
| Процесор | Dual-core 1.4GHz Cortex-A55 |
| Роздільна здатність екрана | 480x480 |
| Сенсорний | 1 |
| Система навігації | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, BDS |
| Сумісність з ОС | Android Wear OS 4, One UI Watch 5 |
| Тип | Super AMOLED |
| Колір ремінця | Чорний |
| Колірність | кольоровий |
- Ціна: 23 124 ₴




