-20%


Шафа MIRSAN 19", 42U, GTN SERVER, перфоровані двері, 600x800 мм, максимально 1000 кг, чорна Techno-Torba Гарант Якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirsan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 U |
| Глибина | 80 см |
| Матеріал | сталь, скло |
| Несна здатність (статична) | 600 кг |
| Тип | Монтажна шафа підлогова, Шафа серверна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 39 020,80 ₴